Нарощування нігтів завжди було популярною послугою з естетичних міркувань. Сьогодні це дуже швидка, нескладна процедура, яку можна виконати у більшості салонів краси. Його використовують не тільки ті пані, які хочуть, щоб їхні руки виглядали винятково красиво та жіночно.
Завдяки сучасним методам нарощування нігтів стало способом зміцнення нігтьової пластини, яка відрізняється м’якістю, ламкістю чи схильністю до розшаровування. Нарощування також рекомендується, коли здорові нігті зазнають механічних пошкоджень, наприклад, у жінок, які друкують багато на клавіатурі. Вибір правильної техніки манікюру залежить від ефекту, якого ви хочете досягти.
Підготовка нігтів до нарощування
Незалежно від того, який метод нарощування використовується, нігтьова пластина готується однаково. Перший крок – надати їй остаточної форми за допомогою пилки і видалити кутикулу. Потім ніготь матують полірувальною колодкою, ретельно очищають від пилу та знежирюють очищувачем.
Процедура нарощування вимагає створення «каркаса», на який нарощуватиметься ніготь. Залежно від форми нігтьової пластини та запланованої довжини можна використовувати типси, тобто. пластикову накладку, яка приклеюється до вільного краю нігтя, або скористатись спеціальним шаблоном (зазвичай паперовим), який знімається після виконання манікюру. .
Основою для кожного продукту є праймер – речовина, яка підвищує адгезію. Після його нанесення можна переходити до власне етапу нарощування нігтів. В даний час найчастіше для цієї мети використовується продукт із консистенцією гелю або акрилової маси, приготованої на постійній основі з акрилової пудри та спеціальної рідини.
Нарощування нігтів гелем
Нарощування нігтів гелем – це техніка, яка підійде для будь-якого типу нігтьової пластини – у тому числі пошкодженої чи незвичайної форми. Гелева маса легко відновлює дефекти, незалежно від процедури нарощування. Препарат надає нігтям природного вигляду і не погіршує їхнього стану. Він зміцнює пластину, потовщує її, але не надає жорсткості. Після затвердіння залишається таким самим гнучким, як натуральний ніготь. Тому він може погано працювати при значному подовженні.
Гель наносять на підготовлений до обробки ніготь пензлем аналогічно нанесенню звичайного лаку для нігтів. Потім він полімеризується у світлодіодній або УФ-лампі. Цей процес може супроводжуватися легким печінням. Після того, як гель затвердіє і форма пластини буде скоригована, на неї можна нанести кольоровий лак. Гелеві нігті перманентні, але через 2-3 тижні лікування слід повторити, щоб нанести шар гелю в зоні відростання. В іншому випадку пластина зазнає пошкоджень і манікюр виглядає непривабливо.
Акрилове нарощування нігтів
Підготовка та ефективне нанесення акрилової маси на ніготь (до її застигання) вимагає деякої практики, тому обробку має проводити досвідчений стиліст. Оскільки акрил утворює на нігтьовій пластині жорсткий жорсткий шар, найкраще нарощувати його на тіпсах. Тому ця техніка переважно підходить для нігтів правильної форми. З акрилом їх можна успішно подовжити кілька сантиметрів. Акрилова маса може пересушувати натуральну нігтьову пластину.
Акрилова маса моделюється на нігті товстим пензлем і залишається для мимовільного висихання (без використання лампи). Умілий стиліст може відразу надати бажану форму нігтьової пластини, а коли маса затвердіє, її можна обробити пилкою та полірувальним бруском. Як і у випадку гелевої техніки, на підготовлений таким чином ніготь наноситься звичайний манікюр, і в міру швидкого відростання пластини обробку слід повторювати. «Акрили» дуже міцні та стійкі, тому здатні захистити нігті від механічних пошкоджень на багато тижнів.