Курси перманентного макіяжу у Києві

Ми пропонуємо авторські програми навчання татуажу. Надаємо всі необхідні інструменти та матеріали

Програми навчання

Fill out this field
Fill out this field

Інформація про курси татуажу

Жінки завжди прагнуть виглядати стильно, красиво, доглянуто у будь-якій ситуації! Це їх змушує постійно стежити за модою, трендами, новинками у б’юті індустрії, користуватися послугами фахівців різних напрямків від косметолога до тату майстра.

Приголомшливим відкриттям для представників прекрасної статі стало поява перманентного макіяжу. Тепер макіяж губ, очей та брів може триматися неймовірно довго! Його не потрібно змивати, наносити щоранку, він не викликає алергії, а також приховує недоліки. Саме тому зараз на ринку великий попит на професію майстра перманентного макіяжу. Це дуже затребувана, популярна та високооплачувана професія, яку може освоїти кожен.

Чим відрізняється татуаж від перманентного макіяжу?

За своєю суттю ці два поняття дуже схожі, і є косметичну процедуру, в результаті якої за допомогою голки і пігментів на шкірі губ, очей або брів створюється стійкий контур, або малюнок. Ефект при цьому виходить максимально природний звичайний макіяж, що імітує, об’єкти більш виражені і підкреслені. Різниця лише у застосуванні різних матеріалів та обладнання, глибині введення голки та тривалості самого ефекту.

Що потрібно, щоб стати майстром?

Насамперед потрібне велике бажання! Якщо вас приваблює це заняття, хоч трохи є навички малювання, ви відчуваєте симетрію і добре працює окомір – тоді точно варто пройти курси перманентного макіяжу.

По друге – звичайно ж пройти навчання перманентному макіяжу, і отримати знання у професіоналів!

Для цього як для початківців, так і для більш досвідчених чудово підійде школа або курси татуажу брів, губ, а також інші популярні напрямки.

Як вибрати школу перманентного макіяжу?

Школа татуажу дає змогу освоїти базові поняття, отримати теоретичні та практичні знання від викладачів. Ознайомиться з колірними поєднаннями, будовою шкіри, оволодіти технікою, підбором робочих інструментів та обладнання, медичним та юридичним аспектом, специфікою роботи, пошуком клієнтів та багато іншого. Після закінчення видається диплом, який дозволяє розпочати свій власний бізнес.

Правильний вибір школи – перша запорука успіху, оскільки від цього залежить ваш майбутній професіоналізм.

Радимо врахувати п’ять важливих факторів:

  • Не поспішайте з вибором. Уважно вивчіть інформацію про кожен навчальний центр, почитайте відгуки та коментарі.
  • Вивчіть викладацький склад. Важливо спочатку розуміти хто вас навчатиме і передаватиме свій досвід. Віддавайте перевагу практикуючим наставникам з досвідом та репутацією. Вони точно навчать, розкажуть про всі тонкощі та нюанси, що виникають у роботі.
  • Уважно ознайомтеся із програмою курсу. Вона повинна включати як базову теорію, так і багато годин практики.
  • Вартість навчання. У різних школах татуажу вартість курсів варіює. Варто враховувати, що за низькою ціною може ховатися і низька кваліфікація викладачів або відсутність практики. Освітні заклади з високим рейтингом та досвідченими майстрами не можуть коштувати дешево.\
  • Диплом спеціаліста. Важливо дізнатися заздалегідь, який диплом ви отримаєте після закінчення навчання. Наявність міжнародного сертифікованого диплому дає більше переваг і дозволяє працювати за кордоном.

Курси татуажу у Києві від ArtMaker

Якщо ви знаходитесь у Києві, ми з величезним задоволенням пройдемо з вами шлях від новачка до фахівця, дамо цінні знання та приведемо до результату!

Наша програма продумана до дрібниць, має гнучкий графік, ефективну структуру, і найголовніше ви отримаєте багато практики від найкращих дипломованих освітян з великим досвідом роботи.

ArtMaker – найкраща школа татуажу у Києві. Ми дбаємо про свою репутацію, якість освіти та високий рівень підготовки наших випускників. Кожен нами навчений майстер-початківець отримує безцінні знання, закріплені дипломом-сертифікатом, а також можливість працевлаштування.

Щоб досягти успіхів у будь-якій справі, потрібне постійне самонавчання та практика. Знання, отримані від професіоналів, дозволять вам почати свій власний шлях майстра. Навчайтеся у найкращих і ставайте найкращими у своїй справі!

Переваги навчання

Ефективна програма

Інтенсивні курси навчання від провідних майстрів бьюті-індустрії. Практика та мінімум теорії.

Рівень викладачів

Сильний педагогічний склад, практикуючі лікарі-косметологи, перукарі та майстри манікюру.

Диплом-Сертифікат

Видаємо диплом міжнародного зразка двома мовами (українською, англійською).

Зручний графік

Навчання без відриву від роботи: ранкові, денні, вечірні курси, група вихідного дня.

Працевлаштування

Понад 200 партнерів звертаються до нашої школи краси та запрошують випускників до себе на роботу.

Затребувані професії

Регулярна адаптація навчальних програм до потреб ринку.

Фото процесу навчання

Відгуки наших випускників

Записатися на курси
Fill out this field
Fill out this field
Меню