Курси нарощування вій

Навчання дозволить з нуля освоїти найпопулярніші послуги лешмейкера: нарощування, ботокс, ламінування, біозавивка вій

Програми навчання

Fill out this field
Fill out this field

Інформація про курси нарощування вій

Клієнти салонів краси дуже часто вдаються до нарощування вій – одні обирають цей варіант при підготовці до урочистого заходу, інші регулярно нарощують вії. Таким чином, курс нарощування вій – це можливість підвищити кваліфікацію та зацікавити клієнтів. У київській школі краси Artmaker ви отримаєте нову кваліфікацію під керівництвом досвідчених інструкторів.

Переваги роботи майстром з нарощування вій:

  • Необмежені можливості для зростання професії.
  • Робота з людьми.
  • Затребуваність послуги.
  • Застосування творчих навичок.
  • Можливість швидкого навчання.

Вибір курсів з нарощування вій

У відповідь на потреби косметичного ринку ми підготували сучасні курси нарощування вій для людей, які хочуть вивчати нові техніки та навчатись під наглядом професіоналів. Наші навчальні курси з нарощування вій складаються з 10% теоретичної частини та 90% практики – ми приділяємо велику увагу розвитку практичних навичок у наших студентів у короткий термін. Беручи участь у наших курсах, ви дізнаєтеся тільки те, що корисно для вас на роботі – ми зводимо теорію до мінімуму, щоб зосередитись безпосередньо на відпрацюванні!

Курс нарощування вій за методом 1:1 та 2:1 (2D). У ході навчання студент набуває теоретичних та практичних навичок лешмейкера популярними методами 1:1 (одна штучна вія на одну натуральну) та 2:1 (дві накладні вії на одну натуральну). Курси нарощування вій 2D та базовий починаються з організаційних питань, таких як вивчення типів пінцетів та вій, а потім ми переходимо до відпрацювання – вправ на манекені та практиці на моделі.

Нарощування вій 4D-8D, Мегаоб’єми. На курсах з нарощування вій також є знаменита методика Мегаоб’єми. Учасник тижневого курсу дізнається, як правильно видалити макіяж та підготувати натуральні вії до процедури, а потім вивчає методи створення ідеальних пучків, типи, довжину та завихрення вій, а також проходить відпрацювання на моделі.

Що потрібно для успішного старту в нарощуванні вій?

Насамперед ваше бажання та цілеспрямованість! Навчальний центр ArtMaker проводить навчання майстрів із нуля, розкриваючи новачкам усі нюанси якісного надання послуги. Досвідчені майстри розкриють секрети голлівудського об’єму, а також лайфхаки, які допоможуть вашим майбутнім клієнтам носити вії достатню кількість часу.

Чи обов’язково проходити теоретичний курс?

Багато майстрів-початківців, воліють пропустити даний етап, вважаючи, що це зовсім неважливо, проте без хорошої теоретичної бази важко стати професіоналом. Потрібні знання для розуміння особливостей зростання та будови вій, протипоказань та догляду після процедури.
Саме в теорії подається інформація про правильну стерилізацію інструменту та організацію робочого місця.

Яка ж головна перевага навчання у нашій студії?

Не тільки приваблива ціна на навчання дозволяє в короткий термін опанувати престижну професію з високою заробітною платою, а й можливість розвиватися у цій сфері за кордоном. Навчальний центр ArtMaker видає диплом двома мовами, що значно розширить ваші можливості у майбутньому.

Наші курси нарощування вій – це можливість стати професійним майстром б’юті-індустрії. За допомогою своїх знань і опрацьованих навичок лашмейкер може працювати в салоні краси, або сам на себе.

Записатися на курси
Fill out this field
Fill out this field

Переваги навчання

Ефективна програма

Інтенсивні курси навчання від провідних майстрів бьюті-індустрії. Практика та мінімум теорії.

Рівень викладачів

Сильний педагогічний склад, практикуючі лікарі-косметологи, перукарі та майстри манікюру.

Диплом-Сертифікат

Видаємо диплом міжнародного зразка двома мовами (українською, англійською).

Зручний графік

Навчання без відриву від роботи: ранкові, денні, вечірні курси, група вихідного дня.

Працевлаштування

Понад 200 партнерів звертаються до нашої школи краси та запрошують випускників до себе на роботу.

Затребувані професії

Регулярна адаптація навчальних програм до потреб ринку.

Фото процесу навчання

Відгуки наших випускників

Записатися на курси
Fill out this field
Fill out this field
Меню