Курси перукаря у Києві

Ми пропонуємо авторські програми навчання перукарів. Надаємо всі необхідні інструменти та матеріали

Програми навчання перукарів

Fill out this field
Fill out this field

Інформація про курси перукаря ArtMaker

Протягом багатьох років ми поєднуємо роботу з ентузіазмом, і це чудово поєднується! Ми добре знаємо, наскільки важливо мати наставника, який надихне нас розправити крила, тому намагаємося бути ним для наших учнів.

Вибираючи курси перукаря в Києві, віддайте перевагу школі ArtMaker. Ми маємо програми навчання як для досвідчених майстрів, так і для тих, хто робить перші кроки в індустрії краси. Ми адаптуємо всі заняття до потреб учасників, щоб вони могли отримати найширші знання. Тренінги для перукарів постійно збагачуються сучасними техніками в галузі фарбування, стрижки та моделювання, завдяки чому наші учасники перебувають у курсі останніх тенденцій.

Навчання з нуля та курси підвищення кваліфікації перукарів

Якщо ви хочете пройти навчання на перукаря з нуля, оберіть базовий курс. Організований нами 2-місячний курс для початківців – чудова можливість навчитися техніки чоловічих та жіночих стрижок, роботи з навчальними манекенами та моделями. Ми також з радістю розповімо вам секрети укладання та навчимо робити феноменальні стрижки. Базовий курс перукаря відбувається у невеликих групах, тому ми можемо приділяти належну увагу кожному. Учні розуміються на всіх тонкощах, починаючи з правильного вибору інструментів і закінчуючи специфікою роботи з клієнтами. Незважаючи на те, що на заняттях панує невимушена атмосфера, ми дуже серйозно ставимося до своєї роботи.

Щоб досягти успіху в галузі, вам потрібно бути на крок попереду своїх конкурентів. Навчання перукарні – невід’ємна частина життя кожного стиліста, що спеціалізується як на стрижці, так і на фарбуванні. Це стосується не тільки молодих перукарів, які ще звикають до ножиць, але і до імен, які добре зарекомендували себе на ринку. Процес безперервного навчання перукарському мистецтву необхідний у зв’язку з тим, що ця галузь динамічно розвивається. Сфера краси пов’язана з модою і тенденціями, що сезонно змінюються.

Курси для підвищення кваліфікації перукарів допоможуть вам розширити свої навички. Вам буде чим здивувати своїх клієнтів, коли вони повернуться! Нові техніки стрижки та укладання, контурування волосся на обличчі – це лише деякі приклади того, що є на наших тренінгах. Виберіть колористику – та розширте спектр своїх послуг. На уроках розглядається освітлення волосся, тонування, фарбування сивого волосся, мелірування. До нас часто звертаються майстри, які хочуть навчитися нарощувати волосся. Учні отримують необхідну теорію та максимум практики. У програму входить опис матеріалів, вибір кольору, довжини пасм, нарощування та зняття нарощеного волосся.

Переваги школи перукарського мистецтва ArtMaker

У перукарні цінуються майстер-класи, під час яких учасник має можливість перевірити отримані знання на практиці. Сухої теорії недостатньо придбання відповідних ручних навичок. У разі пандемії дедалі більше теоретичних курсів переміщається на онлайн-платформи. Однак із професії перукаря неможливо виключити елемент практики, на якій базуються наші навчальні курси.

Конкурентні переваги київської школи перукарського мистецтва:

  • практична орієнтованість із відпрацюванням на моделях;
  • професіоналізм – досвідчені викладачі націлені на ваш успіх у навчанні;
  • зручний графік навчання: ранок, день, вечір, курс вихідного дня;
  • широкий вибір курсів: базові знання, чоловічі/жіночі стрижки, колористика, нарощування волосся, зачіски та догляд за волоссям;
  • працевлаштування – співпрацюємо із салонами краси;
  • диплом міжнародного зразка: наш сертифікат про закінчення курсів перукаря дає змогу влаштовуватися на роботу за кордоном.

Школа перукарів ArtMaker – це місце, де ми не лише навчаємо, а й надихаємо. Ми хочемо, щоб кожен набрався якомога більше досвіду та реалізував увесь свій потенціал. Ми захоплені люди, які не бояться заразити цим! Нам подобається те, що ми робимо, і ми завжди підтримуємо перукарів-початківців, які роблять перші кроки на своєму кар’єрному шляху. Ми ділимося цінними секретами перукарського мистецтва, вчимо, як реагувати на потреби клієнтів.

Запишіться на перукарські курси та станьте креативним майстром!

Переваги навчання

Ефективна програма

Інтенсивні курси навчання від провідних майстрів бьюті-індустрії. Практика та мінімум теорії.

Рівень викладачів

Сильний педагогічний склад, практикуючі лікарі-косметологи, перукарі та майстри манікюру.

Диплом-Сертифікат

Видаємо диплом міжнародного зразка двома мовами (українською, англійською).

Зручний графік

Навчання без відриву від роботи: ранкові, денні, вечірні курси, група вихідного дня.

Працевлаштування

Понад 200 партнерів звертаються до нашої школи краси та запрошують випускників до себе на роботу.

Затребувані професії

Регулярна адаптація навчальних програм до потреб ринку.

Фото процесу навчання

Відгуки наших випускників

Записатися на курси
Fill out this field
Fill out this field
Меню