Відгуки

Прийшла до школи краси не новачком. Знала деякі нюанси перукарського мистецтва раніше, стригла знайомих та друзів. Бракувало саме професійних навичок та правильної постановки рук. Хочу сказати, що набутими знаннями задоволена як слон! Все на найвищому рівні. Нарешті можу працювати з дітьми, тому що майстри відкрили деякі секрети та лайфхаки по роботі з маленькими та вимогливими клієнтами. Запрошую вас на якісні стрижки та стильні зачіски!

Дарина Ізергульська

Хочу залишити відгук про курси манікюру. Була приємно вражена якістю навчання. До цього прочитала багато відгуків про інші школи краси і є з чим порівняти. По-перше, курс розрахований на людей з нуля, по-друге, практика починається вже з першого заняття. Окреме спасибі за терпіння та відповіді на всі хвилюючі питання протягом навчання.

Ірина Бондаренко

Проходила курс бровиста у березні. До цього працювала бухгалтером і вирішила кардинально змінити професію – не пошкодувала, що обрала школу краси Артмейкер. Дуже переживала, що моделей доведеться шукати самостійно, але не варто, школа їх надає. Дуже сподобалося, що вчитель приділив особливу увагу техніці нанесення хни та фарби на проблемні ділянки брів, де немає волосків. Дякуємо за можливість здобуття професії мрії!

Марія Кривненко

Замислювалася про курси депіляції давно. Довго не могла зважитися, тому що не могла зрозуміти, скільки потрібно витратити на витратні матеріали на початку, а також на навчання. Обдзвонювала багато шкіл, але зупинилася на ArtMaker. Хочу висловити подяку за терпляче та скрупульозне ставлення викладачів до нас, учнів. Завдяки вам я вийшла до салону краси практично готовим майстром. Докладний курс включає також роботу з врослими волосками, ну де ви ще таке знайдете?

Галина Овчаренко

Завжди мріяла стати косметологом. Вибирала курси ретельно. Проштудіювала відгуки в інтернеті та зробила правильний вибір. Тепер я можу спокійно працювати косметологом естетистом після навчання у ArtMaker. У школі краси нас навчали правильної техніки постановки рук при контурній пластиці, різним видам чищення обличчя. Моделі надавали. Я рекомендую курси косметолога всім дівчатам, які замислюються саме про якісну освіту, знання на рівні.

Мілана

Хочу написати слова подяки нашому вчителю з перманентного макіяжу. Усі мої подруги зацінили мої знання та техніку роботи на собі. Вже зробила татуаж губ і повік двом клієнткам. Пішли задоволені та щасливі. Вже записалася на курси підвищення кваліфікації і надалі сподіваюся пройти курси косметолога у вашій школі. Всім тим, хто сумнівається, дівчатка, рекомендую отримувати якісні навички та знання у перевіреній школі краси. Ставлю вам найвищий бал із можливих. Спасибі.

Ольга Найдьонова

Давно хотіла пройти курси макіяжу для себе та для роботи з клієнтками. Насамперед, щоб фарбувати себе сама на заходи. Боялася, що витрати на косметику будуть дуже високими, проте візажист порадив, що дес купити і на чому заощадити. Дізналася багато нового про особливості деяких обличь та правильну техніку нанесення макіяжу, а також нюанси вечірнього. Всі моделі пішли задоволені та красиві!

Ганна Соколовська

Мене скоротили на початку локдауну. Роботи не було, і я вирішила освоїти б’юті сферу. Довго не думала, записалася на курс нарощування вій, бо це актуально. Залишилась задоволена. За короткий термін навчання я наростила вії 3 моделям, при цьому навіть подужала техніку лисий ефект. Тепер він мій улюблений. Планую в майбутньому відкривати свій салон і рости у цій справі. Про роботу на заводі згадую зі здриганням, дуже рада, що відкрила для себе цю сферу!

Ельнара Гузумська

Шукала школу перманентного макіяжу, подруга порадила ArtMaker, яку сама закінчила. Прийшла і жодної секунди не пошкодувала про свій вибір. Атмосфера тепла і дружня, весь мій страх зник за лічені хвилини. Викладачі справді майстри своєї справи. Катюша, Надя – ви кращі! Завдяки вашій підтримці 24/7 та професіоналізму у мене все вийшло. Велике спасибі.

Наталія К.

Давно придивлялася до школи краси ArtMaker, оскільки вона знаходиться недалеко від будинку, та й відгуки на сайті лише позитивні. Записалася на курси нігтьового сервісу.
Раніше манікюр робила лише для себе і “як умію”, зараз зрозуміла, скільки помилок робила раніше. Завдяки Вам тепер нігтики завжди будуть ідеальними.
Подумую над тим, щоб змінити роботу та зайнятися цим видом діяльності професійно.

Ірина Т.

Записатися на курси

Fill out this field
Fill out this field
Меню