Курси манікюру у Києві

Ми пропонуємо авторські програми навчання манікюру та педикюру. Надаємо всі необхідні інструменти та матеріали

Програми навчання манікюру, педикюру

Fill out this field
Fill out this field

Факти про курси краси ArtMaker

0+
Успішних випускників
0%
Викладачі-практики
0
Понад 50 курсів та майстер-класів
0%
Практичне навчання

Інформація про курси манікюру

Курси манікюру сьогодні дуже популярні. Доступність продуктів та аксесуарів, необхідних для процедури, означає, що більше людей намагаються зробити манікюр самостійно. Майстер нігтьового сервісу – престижна прибуткова робота, про яку мріє багато дівчат. Професійне навчання манікюру з працевлаштуванням проводиться за принципом підкріплення практикою теорії. Увага надається всім аспектам: базові знання, використання інструментів, безпека, передові технології. Також розглядаються правила зберігання витратних матеріалів, організація робочого місця, показання/протипоказання. Учні освоюють теорію та відпрацьовують знання на практиці.

Курси манікюру та педикюру: основні напрямки

Для майбутніх фахівців є багато цікавих пропозицій:

 • класичний манікюр – базовий навчальний курс із практикою та теорією. У нього входить техніка покриття нігтів лаком, дизайн, стерилізація та дезінфекція інструментів. Гарантується професійне навчання та допомога з працевлаштуванням;
 • нейл-стиліст – курси манікюру для творчих людей;
 • апаратний манікюр – робота з інструментами, правильне видалення кутикули, дотримання техніки безпеки. У ході навчання розглядаються апарати та насадки;
 • нарощування нігтів – актуальне рішення на сьогодні. До програми входять такі теми: будова нігтів, визначення форми нігтів, техніка проведення процедури;
 • класичний педикюр – навчання головних моментів та відпрацювання теорії на практиці. На уроках розглядаються важливі теми: безпека робочому місці, будова стопи, захворювання нігтьової пластини, акуратне видалення кутикули, схема виконання педикюру з дотриманням стандартів;
 • апаратний педикюр – повний курс, присвячений догляду за стопами ніг. До програми входить гігієна праці, вибір косметичних засобів, алгоритм роботи, покрокова техніка виконання процедури.

Кому підходять курси манікюру та педикюру?

Курс професійного моделювання нігтів, організований навчальним центром ArtMaker, призначений для людей, які хочуть підготуватись до професії стиліста-манікюру. На вибір представлені різні програми. Професійне навчання манікюру з нуля у Києві підходить дівчатам, які хочуть стати креативними майстрами та працювати у цій сфері.

ArtMaker – школа манікюру та педикюру, що працює з майстрами нігтьового сервісу. До нас звертаються професіонали, які бажають ознайомитись з інноваційними методиками. Ми надаємо вичерпну інформацію та закріплюємо знання практикою.

Чому вибирають школу ArtMaker?

Ключові особливості:

 • Кваліфіковані викладачі – гарантується висока якість навчання.
 • Вибір програми – для новачків, для фахівців, які працюють у б’юті-індустрії. Можна самостійно підібрати програму чи отримати консультацію.
 • Доступна ціна та гнучкий графік навчання.
 • Курси манікюру з практикою – головний акцент зміщений на ретельне відпрацювання навичок. На кожному уроці забезпечується закріплення знань.
 • Диплом 2 мовами та допомога у працевлаштуванні.

Школа манікюру ArtMaker пропонує вам тренінги, засновані на широкій навчальній програмі та найбільш ефективних практичних методах, які підкріплені багаторічним досвідом інструкторів. Ми забезпечуємо учасників курсів сучасними косметичними матеріалами та повністю обладнаними робочими місцями.

Переваги навчання

Ефективна програма

Інтенсивні курси навчання від провідних майстрів бьюті-індустрії. Практика та мінімум теорії.

Рівень викладачів

Сильний педагогічний склад, практикуючі лікарі-косметологи, перукарі та майстри манікюру.

Диплом-Сертифікат

Видаємо диплом міжнародного зразка двома мовами (українською, англійською).

Зручний графік

Навчання без відриву від роботи: ранкові, денні, вечірні курси, група вихідного дня.

Працевлаштування

Понад 200 партнерів звертаються до нашої школи краси та запрошують випускників до себе на роботу.

Затребувані професії

Регулярна адаптація навчальних програм до потреб ринку.

Фото процесу навчання

Відгуки наших випускників

Записатися на курси
Fill out this field
Fill out this field
Меню