Гіалуронова кислота – це речовина, яка природним чином зустрічається в організмі людини. Має відмінну водозв’язувальну здатність. Його роль, серед іншого, підтримання належного рівня зволоженості шкіри. Те, що з віком вона починає обвисати і втрачати привабливий вигляд, пов’язане з фізіологічним зменшенням кількості гіалуронової кислоти. Заповнення його недоліків можливе завдяки процедурам естетичної медицини. натуральної речовини.
Властивості гіалуронової кислоти успішно використовуються в моделюванні губ. Це одна з найпопулярніших естетичних процедур – вона нескладна, відносно недорога і практично відразу дає вражаючі результати. гіалуронової кислоти – в результаті старіння або під впливом несприятливих факторів навколишнього середовища, наприклад, сонячної радіації. Молоді люди, які хочуть змінити форму своїх губ, щоб виглядати більш привабливо, також можуть скористатися цією процедурою.
Методи збільшення губ
- російські губи – метод моделювання губ рівно, без додавання об’єму
- губи лялечки – виділення середньої частини рота та плавний вигин нижньої губи
- голлівудські губи – підкреслення та збільшення верхньої і нижньої губи в стилі голлівудських зірок
- французькі губи – підкреслення дуги купідону, додавання об’єму в середній частині рота та нижньої губи, підняття куточків
- Cherry Lips – посилення середньої частини як на верхній, так і на нижній губі
- перлові губи – посилення нижньої губи, пропорційно розміру верхньої губи
- класичний метод – заповнення губ цілком, корекція їх контуру, корекція куточків
- рот Купідона – підкреслена цибуля Купідона, без явної зміни об’єму
Показання до моделювання губ гіалуроновою кислотою
Моделювання губ гіалуроновою кислотою можна проводити в будь-якому віці, якщо немає особливих протипоказань до його виконання. Ефекти, які можна отримати за допомогою цієї процедури:
- покращення контуру губ (при зневодненні)
- заповнення дрібних зморшок навколо рота
- вирівнювання асиметрії губ
- зменшення опущення куточків рота
- збільшення обсягу.
Як виконується моделювання губ гіалуроновою кислотою?
Процедурі моделювання губ має передувати консультація лікаря, у ході якої виключаються протипоказання до застосування даної процедури. Бесіда також є можливістю обговорити очікування пацієнта та узгодити їх з варіантами корекції. Лікар оцінює особу (при міміці та у спокої).
Область рота дуже чутлива, тому для процедури моделювання використовується місцева анестезія (зубна або знеболювальна мазь). Препарат з гіалуроновою кислотою вводять під шкіру у вигляді ін’єкції за допомогою дуже тонкої голки або канюлі. Процедура займає близько 15-30 хвилин. Ефект стане помітним через 2-7 днів, коли повністю зникнуть невеликі набряки. В результаті губи чудово зволожуються, повертають собі природний колір та первісну пружність, навколо губ зникають дрібні зморшки.
Що можна і не можна робити після збільшення губ?
Природна реакція після моделювання гіалуронової кислоти – набряк губ та навколишніх тканин. Також можуть бути невеликі синці у місцях ін’єкцій. Якщо симптоми тяжкі, можна прикладати холодні компреси. Як правило, не рекомендується торкатися оброблених ділянок, не кажучи вже про масаж. Також слід уникати гіперекспресії (тобто деформації міміки губ). Набряк проходить самостійно протягом кількох днів.
Хоча пацієнт може майже відразу повернутися до звичайного життя, протягом кількох днів після процедури йому необхідно утриматися від:
- фізичних вправ
- впливу сонячних променів
- прогрівання оброблених ділянок (відвідування сауни, солярію)
- польоту літаком
- куріння цигарок
- вживання алкоголю.
Через 2-3 дні губи набувають бажаного вигляду, який зберігається протягом 6-12 місяців. Після закінчення цього часу гіалуронова кислота розщеплюється в процесі фізіологічних змін і для збереження ефекту процедуру необхідно повторювати. Звичайно, це можна зробити. до закінчення терміну дії попередньої ін’єкції.
Протипоказання збільшенню губ
Хоча моделювання губ гіалуроновою кислотою і є процедурою з дуже низьким ризиком ускладнень, є низка протипоказань:
- вагітність та лактація
- активні шкірні інфекції навколо рота
- системні хронічні захворювання (наприклад, діабет)
- пухлини
- аутоімунні захворювання
- постійне лікування зубів
- схильність до гіпертрофічних рубців
- порушення коагуляції
- алергія на будь-який з інгредієнтів препарату для ін’єкцій.