Курси тату у Києві

Ми пропонуємо авторські програми навчання тату майстра. Надаємо всі необхідні інструменти та матеріали

Fill out this field
Fill out this field

Інформація про курси татуювальника

Світ татуювання зазнав серйозних змін за останні 10 років, і навіть зараз змінюється під баченням масового культурного сприйняття цієї практики. Раніше єдиним доступним методом пройти навчання татуюванню було так зване «учнівство», тобто стажування безпосередньо у майстра, яке поєднувалося зі збиранням салону та приготуванням кави. Крім того, багато художників-татуювальників навчали студентів неправильним речам.

Через відсутність формального навчання багато художніх інститутів, академій, шкіл та приватних салонів розробили курси татуювальника, щоб у найкоротші терміни підготувати бажаючого компетентно володіти навичками. У тому числі школа краси ArtMaker відкрила набір на навчання тату майстрів, що передбачає викладання необхідної інформації, зосереджуючись виключно на практичних аспектах роботи.

Якщо хочете відкрити власну справу або вивчити свою творчу сторону за допомогою нового виду мистецтва, курси тату в Києві підійдуть якнайкраще! Адже наша школа тату не лише про те, як робити татуювання, а й як володіти успішною студією. Програма надасть всі навички, необхідні для створення якісних малюнків з гладким, менш болючим та ефективним процесом. Насамкінець учасники зможуть ідентифікувати себе як справжніх художників із власним стилем.

Чому навчать курси тату-майстрів?

Доступні курси майстра татуювання – це навчальна програма з планування, дизайну та створення малюнків на тілі, що охоплює теоретичні, технічні та практичні аспекти того, щоб бути технічно компетентним.

Ці курси тату майстра підготують до нанесення чистого та безпечного татуювання як форми художнього самовираження. Ви дізнаєтесь, як налаштувати власну тату-машину, навчитеся налаштовувати та чистити робочу станцію, працювати з клієнтами, створювати своє портфоліо та багато іншого.

Ось деякі з тем, які будуть включені до повної програми навчання:

 • список татуювального обладнання;
 • техніка тату арту;
 • шаблони малюнків;
 • дизайн татуювання;
 • налаштування тату-машини;
 • фарби для роботи;
 • пристрої та матеріали робочого місця, його організація та підготовка;
 • малювання викрійки;
 • теорія чорнила та змішання кольорів;
 • орієнтація та розміщення мотивів, кривизна тіла;
 • дезінфекція та стерилізація;
 • наступні завдання для клієнта після нанесення татуювання;
 • фотографія виконаних сеансів.

Зверніть увагу, що орієнтовна ціна варіюється в залежності від форми, тривалості та матеріалів, що надаються під час курсу.

Чим займається тату-майстер?

Татуювальник – це професійний художник, який створює та наносить тату за бажанням людини чи не на будь-яку частину тіла. Багато студій пропонують сотні, якщо не тисячі зображень, на які клієнт може подивитись і щось вибрати. Деякі вважають за краще взяти власне зображення або зробити його на замовлення, шукаючи татуювальника, що може виконати індивідуальну роботу.

Існує безліч хвороботворних мікроорганізмів та захворювань, які можуть легко передаватися через кров, і курси тату майстрів навчать виявляти особливу обережність щодо безпеки, забезпечувати стерилізацію обладнання перед кожним прийомом, викидати голки після і т.д.

Щоденні обов’язки:

 • очищати та стерилізувати обладнання та робочі зони;
 • створювати нові дизайни, їх замальовки;
 • бути в курсі останніх тенденцій;
 • зустрічатися із клієнтами для обговорення ідей;
 • записувати на прийом;
 • вивчати правильному догляду;
 • знати останні зміни щодо охорони праці та техніки безпеки.

Деякі нецікаві на перший погляд тонкощі професії, як наприклад правила ТБ, обов’язково потрібні, особливо якщо ви відкриваєте свій бізнес, а не працюєте на когось.

Чи підходить вам професія татуювальника?

У художників-татуювальників різні особи. Вони схильні бути артистами, тобто творчими, інтуїтивними, чутливими, промовистими та виразними людьми. Вони неструктуровані, оригінальні, не відповідають вимогам і новаторськи неприборкані.

Цей опис схожий на вас? Навіть якщо не зовсім, ласкаво просимо на наші курси тату навчання, де ми допоможемо розкрити ваш творчий потенціал і вивільнити енергію!

Важливо не кидатися на кар’єру татуювальника наосліп, думаючи, як це круто, оскільки курси з тату для оволодіння цим мистецтвом вимагають багатьох вправ, терпіння і сил. Татуювання – це культура, що вимагає поваги, що тягне за собою масу важкої роботи, і тільки роки досвіду можуть вселити в майстри впевненість у своїх силах. Це результат накопичення крихітних шматочків знань та всіх уроків, які їм дали власні невдачі та помилки.

Переваги навчання

Ефективна програма

Інтенсивні курси навчання від провідних майстрів бьюті-індустрії. Практика та мінімум теорії.

Рівень викладачів

Сильний педагогічний склад, практикуючі лікарі-косметологи, перукарі та майстри манікюру.

Диплом-Сертифікат

Видаємо диплом міжнародного зразка двома мовами (українською, англійською).

Зручний графік

Навчання без відриву від роботи: ранкові, денні, вечірні курси, група вихідного дня.

Працевлаштування

Понад 200 партнерів звертаються до нашої школи краси та запрошують випускників до себе на роботу.

Затребувані професії

Регулярна адаптація навчальних програм до потреб ринку.

Фото процесу навчання

Відгуки наших випускників

Записатися на курси
Fill out this field
Fill out this field
Меню