Курси перукаря для початківців

Базове навчання перукаря широкого профілю. Допоможемо вам освоїти професію та стати справжнім майстром

Час навчання
  • 2 місяці
Формат навчання
  • Вранці/ввечері, індивідуальний графік
Ціна
9000 грн
Fill out this field
Fill out this field

Курс перукарського мистецтва з нуля дозволяє отримати та доповнити знання, навички та професійну кваліфікацію. Наші викладачі поділяться з вами необхідними знаннями та методами, які використовуються у найвідоміших перукарнях.

Переваги навчання

Ефективна програма

Інтенсивні курси навчання від провідних майстрів б’юті-індустрії. Практика та мінімум теорії.

Рівень викладачів

Сильний педагогічний склад, практикуючі лікарі-косметологи, перукарі та майстри манікюру.

Диплом-Сертифікат

Видаємо диплом міжнародного зразка двома мовами (українською, англійською).

Зручний графік

Навчання без відриву від роботи: ранкові, денні, вечірні курси, група вихідного дня.

Працевлаштування

Понад 200 партнерів звертаються до нашої школи краси та запрошують випускників до себе на роботу.

Затребувані професії

Регулярна адаптація навчальних програм до потреб ринку.

Що включає навчання на перукаря з нуля

Базовий курс перукаря широкого профілю підходить людям, котрі досі не мали справи з перукарським мистецтвом. Буде корисним і тим, хто хоче систематизувати свої знання, отримані інших центрах. Програма занять включає 72 академічні години і поглиблює в предмет, що дозволить комплексно обслуговувати клієнтів або відкрити власну перукарню. Навчання охоплює основи перукарського мистецтва, необхідні для виконання простих послуг, і дозволяє працювати перукарем закінчення навчання. Цей напрямок також ідеально підходить для тих, хто хоче надавати перукарські послуги як хобі або як доповнення до інших послуг в індустрії краси, включаючи візажистів та стилістів.

Заняття проходять у формі майстер-класів, 90% із яких мають практичний характер. У школі є всі необхідні аксесуари та косметика для занять укладанням, стрижкою та фарбуванням. Обсяг та тематика курсів перукаря для початківців дозволяють випускникам шкіл після виконання всіх формальних вимог скласти іспит та почати займатися улюбленою справою. На наших перукарських курсах у вас є можливість попрацювати з клієнтом, тому що крім необхідних навчальних матеріалів та косметики ми надаємо моделі для відпрацювання стрижки та фарбування. Завдяки невеликим групам ви завжди отримаєте пораду та допомогу лектора

Після закінчення навчання кожен учасник отримує сертифікат українською та англійською мовами, а також допомогу з працевлаштуванням у салонах краси Києва.

Фото процесу навчання

Відгуки наших випускників

Записатися на курси

Fill out this field
Fill out this field
Меню