Курси нарощування волосся

Інтенсивне професійне навчання нарощування волосся, досвід роботи не потрібний

Час навчання
  • 1 тиждень
Формат навчання
  • Вранці/ввечері, індивідуальний графік
Ціна
5000 грн
Fill out this field
Fill out this field

Нарощування волосся – чудове доповнення до роботи візажиста, стиліста-перукаря та косметолога, а також спосіб виділитися на ринку. Курс складається з 5 днів теоретичних та практичних занять і підходить як для початківців, так і для практикуючих майстрів.

Переваги навчання

Ефективна програма

Інтенсивні курси навчання від провідних майстрів б’юті-індустрії. Практика та мінімум теорії.

Рівень викладачів

Сильний педагогічний склад, практикуючі лікарі-косметологи, перукарі та майстри манікюру.

Диплом-Сертифікат

Видаємо диплом міжнародного зразка двома мовами (українською, англійською).

Зручний графік

Навчання без відриву від роботи: ранкові, денні, вечірні курси, група вихідного дня.

Працевлаштування

Понад 200 партнерів звертаються до нашої школи краси та запрошують випускників до себе на роботу.

Затребувані професії

Регулярна адаптація навчальних програм до потреб ринку.

Що включає навчання нарощуванню волосся

Нарощування та потовщення волосся – одна з найпопулярніших перукарських процедур. Ці види послуг досить складні і тому мають виконуватися лише кваліфікованим персоналом. Тільки володіючи належною майстерністю ви зможете досягти стійких, природних ефектів, які, напевно, сподобаються вашим клієнтам. Навчання нарощування волосся у нашій школі дозволить отримати необхідні навички.

Ми працюємо з використанням найякіснішого обладнання та матеріалів. У школі ArtMaker проводиться навчання всім основним методам нарощування волосся, доступного на ринку. У практичній частині використовується те ж високоякісне волосся, що і при роботі з клієнтами.

Види нарощування волосся

Нарощування волосся на кільця або Ring Star передбачає прикріплення шпильок до натурального волосся за допомогою тонких, ледь помітних алюмінієвих, бронзових або мідних кілець. Для обробки використовуються спеціальний перукарський гачок та плоскогубці. Цей метод дуже популярний, тому що підходить навіть жінкам з дуже тонким ніжним волоссям.
Капсульний метод аналогічний до нарощування кільцями. Однак у цьому випадку використовуються більш довгі та тонші з’єднання. Ефект ще непомітний, а пасма прилипають щільніше і тримаються довше.

Стрічкове нарощування волосся вважається одним з найделікатніших. У ньому використовуються спеціальні тонкі силіконові стрічки, на які накладаються пасма. Потім за допомогою спеціального клею вони приклеюються до натурального волосся. Зрощування зовсім непомітне та неінвазивне. Даний спосіб можна використовувати навіть у разі ніжного, тонкого, ламкого або випадаючого волосся.

Курси також включають навчання нарощування волосся кератиновим методом. Пасма в цьому випадку фіксуються за допомогою кератинового наконечника. Для з’єднання використовується спеціальний пістолет, що випромінює тепло. Метод підходить людям з тонким, рідким волоссям. Кератинове нарощування волосся дає відмінний, дуже природний ефект і дозволяє прикріпити багато пасм. Корекція після процедури знадобиться не раніше ніж через 3 місяці.

Курси з нарощування волосся у Києві

Дізнавшись про основні методи нарощування волосся після проходження курсу, ви зможете підібрати оптимальний варіант залежно від структури волосся, а також переваг вашого клієнта. Головна мета курсу – розширити асортимент послуг, що надаються вами.

Курс складається з теоретичних та практичних занять, підходить для початківців. У навчанні використовуються нові та найкращі кошти, доступні на світових ринках.

Після завершення курсу нарощування волосся учасники отримують сертифікат українською та англійською мовами. Диплом є підтвердженням права надавати цю послугу як в Україні, так і за її межами. Пройшовши навчання у школі перукарів ArtMaker, ви можете розраховувати на допомогу з працевлаштуванням.

Фото процесу навчання

Відгуки наших випускників

Записатися на курси

Fill out this field
Fill out this field
Меню