Курси воскової депіляції

Пройдіть навчання воскової депіляції за 2 дні і відкрийте для себе нову популярну професію

Час навчання
  • 2 дні
Формат навчання
  • Вранці/ввечері, індивідуальний графік
Ціна
3900 грн
Fill out this field
Fill out this field

Також ви можете записатися на курси шугарингу. Проходження обох курсів дозволить стати універсальним фахівцем, який потрібний столичній б’юті-індустрії.

Переваги навчання

Ефективна програма

Інтенсивні курси навчання від провідних майстрів бьюті-індустрії. Практика та мінімум теорії.

Рівень викладачів

Сильний педагогічний склад, практикуючі лікарі-косметологи, перукарі та майстри манікюру.

Диплом-Сертифікат

Видаємо диплом міжнародного зразка двома мовами (українською, англійською).

Зручний графік

Навчання без відриву від роботи: ранкові, денні, вечірні курси, група вихідного дня.

Працевлаштування

Понад 200 партнерів звертаються до нашої школи краси та запрошують випускників до себе на роботу.

Затребувані професії

Регулярна адаптація навчальних програм до потреб ринку.

Що включає навчання воскової депіляції

Красива, гладка та доглянута шкіра залишається незмінним атрибутом сучасної людини. Саме тому процедура видалення небажаного волосся на тілі є однією з найбільш затребуваних косметологічних процедур не лише серед жінок, а й серед чоловіків.

Депіляція воском дуже популярна, а попит на майстрів з кожним роком зростає. Теплий віск, холодний, застосування воску в касетах дає можливість досягти максимального ефекту на різних ділянках тіла, тим самим задовольнити побажання клієнта. Хороший майстер швидко набуває своєї клієнтської бази і завжди має стабільну високооплачувану роботу. Але як можна швидко освоїти цю професію початківцям?

Навчання депіляції воском

Для новачків і просто бажаючих освоїти популярні техніки звичайно необхідно пройти курси навчання воскової депіляції, отримати необхідні знання і закріпити їх у роботі.

Перед цим потрібно відповідально підійти до вибору навчального закладу, вивчити програму, ознайомитись із викладачами. Почитайте відгуки, уточніть який документ ви отримаєте після закінчення, і чи можливо подальше працевлаштування.

Курси воскової депіляції у Києві

У нас завжди можна навчитися даному ремеслу, отримавши все, що необхідно для старту. Команда найкращих практикуючих професіоналів ознайомить із усіма тонкощами професії, а відпрацювання навичок на моделях під контролем викладачів закріпить отримані знання. Маленькі групи, гнучкий графік, доступна ціна та висока якість навчання, підкріплена сертифікатом – наш головний пріоритет. Ми завжди намагаємося робити все можливе, щоб навчання воскової депіляції проходило максимально ефективно та продуктивно, було доступним та зрозумілим для кожного нашого учня!

Фото процесу навчання

Відгуки наших випускників

Записатися на курси

Fill out this field
Fill out this field
Меню