Курси тредліфтингу

Навчання мезониткам людей із середньою та вищою медичною освітою

Час навчання
  • 2 дні
Формат навчання
  • Вранці/ввечері, індивідуальний графік
Ціна
3900 грн
Fill out this field
Fill out this field

Переваги навчання

Ефективна програма

Інтенсивні курси навчання від провідних майстрів бьюті-індустрії. Практика та мінімум теорії.

Рівень викладачів

Сильний педагогічний склад, практикуючі лікарі-косметологи, перукарі та майстри манікюру.

Диплом-Сертифікат

Видаємо диплом міжнародного зразка двома мовами (українською, англійською).

Зручний графік

Навчання без відриву від роботи: ранкові, денні, вечірні курси, група вихідного дня.

Працевлаштування

Понад 200 партнерів звертаються до нашої школи краси та запрошують випускників до себе на роботу.

Затребувані професії

Регулярна адаптація навчальних програм до потреб ринку.

Що включає навчання треліфтингу

В естетиці обличчя завжди вітається цілісний догляд, а мезоніті у поєднанні зі шкірними наповнювачами – гарний підхід, що допомагає підтягнути шкіру середньої зони обличчя з негайними результатами, які досягають свого максимуму через 6 місяців і можуть зберігатися до 2 років. Нитки допомагають викликати вироблення колагену та запустити масивну регенеративну реакцію шкіри в результаті їх впровадження за допомогою мікротравм, гемостазу, агрегації тромбоцитів, вазолідаціі та гіперемії.

Доступні курси армування мезонітями ідеально підходять для новачків, які вперше знайомляться з естетикою обличчя, або більш досвідчених лікарів, які вже пройшли навчання тредліфтингу і впевнено володіють базовими техніками ботоксу та дермального наповнювача.

Навчальний курс, який пропонує школа косметології ArtMaker, фокусується на розумінні принципів стимуляції колагену. Забезпечуючи неоваскуляризацію та біостимуляцію, терапією гарантована підтяжка обличчя, збільшення його об’єму, покращення лінії губ та посмішки, посилення звуження пір, вирівнювання тону шкіри. Лікування можна використовувати окремо або у поєднанні з ботулотоксином, шкірними наповнювачами та багатою тромбоцитами на плазму (PRP) з мінімальними протипоказаннями, побічними ефектами та майже нульовим часом простою.

Теорія охоплюватиме всебічний рівень анатомії, консультації та обстеження, анестезію, картування особи, методи та управління ускладненнями. Вас також навчать оцінювати клієнта на основі цілісного підходу, використовуючи комбінацію засобів для оптимізації та адаптації результатів під кожного клієнта.

Практикум займатиме 90% всього навчання мезонітам, а проводитиме наші професійні фахівці з естетики. Працюючи з кожною моделлю, за вами спостерігатимуть, критикуватимуть та активно спрямовуватимуть протягом усієї процедури консультації та лікування.

Фото процесу навчання

Відгуки наших випускників

Записатися на курси

Fill out this field
Fill out this field
Меню