Курси контурної пластики

Навчання для людей із середньою та вищою медичною освітою

Час навчання
  • 2 дні
Формат навчання
  • Вранці/ввечері, індивідуальний графік
Ціна
3900 грн
Fill out this field
Fill out this field

Курси з контурної пластики в школі косметології ArtMaker розкривають усі необхідні теоретичні аспекти та формують практичні навички.

Переваги навчання

Ефективна програма

Інтенсивні курси навчання від провідних майстрів бьюті-індустрії. Практика та мінімум теорії.

Рівень викладачів

Сильний педагогічний склад, практикуючі лікарі-косметологи, перукарі та майстри манікюру.

Диплом-Сертифікат

Видаємо диплом міжнародного зразка двома мовами (українською, англійською).

Зручний графік

Навчання без відриву від роботи: ранкові, денні, вечірні курси, група вихідного дня.

Працевлаштування

Понад 200 партнерів звертаються до нашої школи краси та запрошують випускників до себе на роботу.

Затребувані професії

Регулярна адаптація навчальних програм до потреб ринку.

Що включає навчання контурній пластиці

Контурна пластика - обличчя дівчиниШкола краси ArtMaker представляє новий базовий курс «Контурна пластика» у Києві. Його мета – стати професіоналом у сфері моделювання ліній підборіддя, щік, губ тощо, отримати високооплачувану та затребувану професію та право практикувати процедури контурної пластики – в Україні чи за кордоном (надаємо сертифікати міжнародного зразка).

Курси з контурної пластики передбачають вивчення нехірургічних процедур з моделювання та зміни ліній обличчя. Ці маніпуляції не вимагають медичної освіти, тому підходять новачкам. Стати студентом може кожен, хто хоче змінити своє життя та почати працювати у сфері б’юті-індустрії.

Студенти вивчать складні техніки контурної пластики обличчя та новітні передові методи з використанням як голок, так і мікроканюлі. Після закінчення навчання ви придбаєте повне уявлення про те, як проводити точну оцінку пацієнта від початкової консультації до фактичного лікування (поглиблена анатомія особи та теорія), спостерігаючи та практикуючись лише на живих моделях у реальних умовах.

Теоретичне та практичне навчання контурній пластиці проводять висококваліфіковані викладачі-практики. В ArtMaker ми робимо на індивідуальний підхід до кожного студента, тому навчання відбувається у міні-групах по 2-4 особи. Це дозволяє викладачам приділяти достатньо уваги кожному студенту.

В рамках курсу ви вивчите:

  • новаторські методи та техніки, включаючи процедури дермального наповнювача (філери);
  • найбільш затребувані процедури, такі як безопераційна ринопластика, наповнювачі слізних жолобів, безпечне збільшення губ, скульптинг підборіддя та лінії щелепи.

Ви отримаєте великий практичний досвід з живими моделями: усі наші курси косметолога включають 70% практики, щоб студенти були готові безпечно та впевнено розпочати самостійну роботу в Києві або за його межами одразу після завершення навчання. Після закінчення навчання ви отримаєте сертифікат українською та англійською мовами, з якою зможете працювати за кордоном без підтвердження рівня кваліфікації. А в Україні наші випускники можуть отримати роботу одразу після закінчення навчання: ми співпрацюємо з провідними салонами та центрами естетичної косметології, які ведуть «полювання» на наших студентів та готові одразу працевлаштувати їх. Також після завершення навчання ви готові відкрити власну практику.

Фото процесу навчання

Відгуки наших випускників

Записатися на курси

Fill out this field
Fill out this field
Меню