Курси ботоксу

Навчання ботулінотерапії людей із середньою та вищою медичною освітою

Час навчання
  • 2 дні
Формат навчання
  • Вранці/ввечері, індивідуальний графік
Ціна
3900 грн
Fill out this field
Fill out this field

Переваги навчання

Ефективна програма

Інтенсивні курси навчання від провідних майстрів бьюті-індустрії. Практика та мінімум теорії.

Рівень викладачів

Сильний педагогічний склад, практикуючі лікарі-косметологи, перукарі та майстри манікюру.

Диплом-Сертифікат

Видаємо диплом міжнародного зразка двома мовами (українською, англійською).

Зручний графік

Навчання без відриву від роботи: ранкові, денні, вечірні курси, група вихідного дня.

Працевлаштування

Понад 200 партнерів звертаються до нашої школи краси та запрошують випускників до себе на роботу.

Затребувані професії

Регулярна адаптація навчальних програм до потреб ринку.

Що включають курси ботулінотерапії

Курси ботулінотерапії – це можливість за короткий час освоїти потрібну професію, стати фахівцем у сфері просунутої б’юті-індустрії та розпочати нове життя, займаючись улюбленою справою, отримуючи задоволення від роботи та гідну фінансову винагороду. Після закінчення навчання школа краси ArtMaker видає сертифікат українською та англійською мовами міжнародного зразка, з яким ви зможете розпочати власну практику (зокрема за кордоном без необхідності підтверджувати кваліфікацію).

Навчання ін’єкційним методикам – це просунутий курс косметології, проте він підходить для студентів без медичної освіти. В рамках курсу ви вивчите теорію та практику ведення пацієнтів, знеболювання та техніки запровадження спеціальних косметичних препаратів.

Ми надамо вам знання та навички для проведення найбільш затребуваних естетичних процедур для особи. До речі, популярною серед клієнтів є нехірургічне втручання, що допомагає позбавитися різних дефектів, тому зверніть так само увагу на навчання контурної пластиці, що доступно в ArtMaker. Ці передові курси косметолога ідеально підходить для тих, хто хоче розширити свої базові знання.

Ключові переваги курсу:

  • Практика лише на живих моделях. Більшість навчання на курсах ботокса відбувається як практичні заняття. Школа ArtMaker надає моделі, вартість препаратів входить до загальної оплати за навчання;
  • Дотримання трендів і нових розробок в області. Ми викладаємо відповідно до останніх рекомендацій з естетичної медицини.
  • Навчання у міні-групах. Заняття проходять у міні-групах по 2-4 особи, що дозволяє викладачеві індивідуально працювати з кожним студентом.
  • Консультації з питань бізнесу та працевлаштування. Ми співпрацюємо з провідними салонами краси та центрами естетичної косметології, які готові взяти на роботу наших випускників відразу після закінчення курсів.
  • Курси уколів ботоксу проходять за зручним графіком, ви можете поєднувати навчання з роботою, декретом чи навчанням у вузі.

Фото процесу навчання

Відгуки наших випускників

Записатися на курси

Fill out this field
Fill out this field
Меню