Курси біоревіталізації

Навчання мезотерапії для людей із середньою та вищою медичною освітою

Час навчання
  • 2 дні
Формат навчання
  • Вранці/ввечері, індивідуальний графік
Ціна
3900 грн
Fill out this field
Fill out this field

Переваги навчання

Ефективна програма

Інтенсивні курси навчання від провідних майстрів бьюті-індустрії. Практика та мінімум теорії.

Рівень викладачів

Сильний педагогічний склад, практикуючі лікарі-косметологи, перукарі та майстри манікюру.

Диплом-Сертифікат

Видаємо диплом міжнародного зразка двома мовами (українською, англійською).

Зручний графік

Навчання без відриву від роботи: ранкові, денні, вечірні курси, група вихідного дня.

Працевлаштування

Понад 200 партнерів звертаються до нашої школи краси та запрошують випускників до себе на роботу.

Затребувані професії

Регулярна адаптація навчальних програм до потреб ринку.

Що включають навчання мезотерапії та біоревіталізації

Гарне, підтягнуте обличчя без зморшок, заломів та складок мрії кожної жінки. У зв’язку з цим зараз дуже популярні косметичні сеанси, спрямовані на збереження молодості шкіри.

Мезотерапія – це нехірургічне лікування, яке використовується для поверхневого введення професійних сироваток у шкіру на епідермальному рівні.

Мікроін’єкції в Києві дуже популярна процедура, яка відрізняється доступністю, простотою та безболісністю проведення. Кваліфіковані фахівці проводять її досить часто, що вигідно відображається у прибутковості самої професії. Шість сеансів щотижня, потім одна процедура щомісяця кожного клієнта говорить про постійну затребуваність. Тому всім бажаючим працювати в б’юті-індустрії, а також тим, хто хоче підвищити професійні навички, школа краси ArtMaker пропонує унікальний навчальний курс з мезотерапії.

Наша програма доступна абсолютно кожному без медичної освіти з відсутністю будь-якого досвіду роботи у сфері краси. Навчання біоревіталізації на нашому курсі охоплює останні досягнення в галузі мезотерапії з використанням просунутих методів і технологій.

Наші майстри – сертифіковані спеціалісти. Вони з задоволенням нададуть необхідну освітню інформацію, проведуть наочні практичні заняття на реальних моделях.

Варто відзначити, що цю унікальну процедуру складно знайти у місцевих салонах краси, тому курси мезотерапії актуальні як ніколи та допоможуть залучити до вашої практики нових клієнтів. Ви зможете розширити свої професійні можливості та набути нових знань!

Косметологічні курси ArtMaker допоможуть досягти високого прибутку за допомогою сеансів, на виконання яких потрібно всього близько 30 хвилин.

Фото процесу навчання

Відгуки наших випускників

Записатися на курси

Fill out this field
Fill out this field
Меню